Pozdrav! Ne znam tacno pojedinosti, ali mislim, da je najveca moguca pogreska jedan metar, sto je prihvatljivo, jer se sa malo spretnosti stapom lako odredi da li se doslo tacno na cilj. Kako se cesto mape osvezavaju ,takodje ne bih znao, jer premda sam za uredjaj bio zainteresovan, ipak mi je preskup i preglomazan. Ono sto sam zaboravio da kazem prilikom opisivanja uredjaja jeste da koristi satelite, i da dok cuti, dakle dok korisnik ide ispravnim putem, isti u svako doba moze da proveri gde se nalazi. Verovatno pritiskom na odredjeno dugme ili taster, korisnik dobije informaciju recimo u mome slucaju, Hasestraße deset ili peinerstraße sedam ili izmedju broja osam i devet u Leunisstraße. Stvar je veoma skupa no zato je i dobra. Nemci su naprosto takvi, da kad vam vec nesto skupo prodaju, to mora i da funkcionise. Veliki pozdrav i izvinite na eventualnim greskama, zurim. Z. ____________________ Za prijavu na ovu listu poslati poruku na adresu: <slikom-request@xxxxxxxxxxxxx> i u polju za tekst upisati, subscribe Za odjavu sa ove liste poslati poruku na adresu: <slikom-request@xxxxxxxxxxxxx> i u polju za tekst upisati, unsubscribe Za pristup arhivi poruka koristiti adresu: //www.freelists.org/archives/slikom/ Login: username=slikom Password=mokils ____________________