[SKRIVA] Torasol-hemsidan vaknar igen

  • From: tora.greve@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • To: Eva-Lasse Anderberg-Andreason <larsr.andreason@xxxxxxxx>, Håkan Barregård <htbbar@xxxxxxxxx>, Carlo Cuba <ccprodukter@xxxxxxxxx>, Alf Eriksson <alf.eriksson1@xxxxxxxxx>, Bertil Falk <bertilfalk@xxxxxxxxx>, Marianne Haraldsson <marianne.haraldsson1@xxxxxxxxx>, Peter Hemborg <astropedagogen@xxxxxxxx>, Peter Hemborg <pc.hemborg@xxxxxxxxx>, Göran Iveberg <goran.iveberg@xxxxxxxxx>, Erik Johansson <er.johansson@xxxxxxxxx>, Ulf R Johansson <ulf.r.johansson@xxxxxxxxx>, Hans Kronkvist <hanskronkvist1@xxxxxxxxx>, Peter Linde <peter@xxxxxxxxxxx>, Anders Nilsson <an.konstnar@xxxxxxxxx>, Karl Palm <karlpalm61@xxxxxxxxx>, Bengt Rosengren <bengt.g.rosengren@xxxxxxxxx>, Jon Saalbach <jon@xxxxxxxxxxx>, Ann Sidbrant <annsid@xxxxxxxxxxx>, Pia Sjöholm <sjoholmpia@xxxxxxxxxxx>, Tora <tora.greve@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx>, Kjell Werner <kjell.werner@xxxxxx>, Kjell Westman <kjell_westman@xxxxxxxxxxx>, Bengt-Erik Wingren <bengt-erik.wingren@xxxxxxxxxxx>, Ingela Wingren <mailboxen484@xxxxxxxxx>
  • Date: Mon, 19 Apr 2021 17:06:28 +0200

Nytt inlägg på torasol.se/livet-i-vart-solsystem/
Nu kan vi kanske samlas igen. Planerar möte under solförmörkelsen 
2021-06-10 med efterföljande middag hos vår kines i det blå höghuset. 
Jag poängterar det blå, då det har vuxit upp ett grått där gamla 
tullkontoret låg, med en Michelinrestaurant.
Tora.
-----
SKRIVA - sf, fantasy och skr�ck  *  �ldsta svenska skrivarlistan
grundad 1997 * Info http://www.skriva.bravewriting.com eller skriva- ;
request@xxxxxxxxxxxxx f�r listkommandon (ex subject: subscribe).

Other related posts:

  • » [SKRIVA] Torasol-hemsidan vaknar igen - tora . greve