[fizinf] Fwd: curs Siemens

  • From: Radu Alexandru <gemenays@xxxxxxxxx>
  • To: fizinf@xxxxxxxxxxxxx
  • Date: Wed, 8 Nov 2006 04:51:16 -0800 (PST)


Note: forwarded message attached.
 
---------------------------------
Sponsored Link

Degrees online in as fast as 1 Yr - MBA, Bachelor's, Master's, Associate - 
Click now to apply
--- Begin Message ---
  • From: Bunoiu Madalin <bunoiu_madalin@xxxxxxxxx>
  • To: Claudiu Biris <cbiris@xxxxxxxxx>, mircik19spe@xxxxxxxxx, claudia.lupulesc@xxxxxxxxx, dan_gyl@xxxxxxxxx, soul_flly@xxxxxxxxx, gemenays@xxxxxxxxx, maraotlacan@xxxxxxxxx, Marius Muntean <marius.muntean@xxxxxxxxxxx>, lacramioara.jianu@xxxxxxxxxxx, kanuks@xxxxxxx, Cosmin Tanasie <cosmin.tanasie@xxxxxxxxx>, Ramona Ungurean <ungureanramona@xxxxxxxxx>, Dragos Tamas <dragos.tamas@xxxxxxxxx>, Dragos Tamas <dragostamas@xxxxxxxxx>, Andrei Timotei <tymoteykro@xxxxxxxxx>, Marius Stef <stef_marius@xxxxxxxxxxx>, Marius Stef <marius_stef2002@xxxxxxxxx>, Raluca Surdu <raluca_surdu_s@xxxxxxxxx>, syc0r4x@xxxxxxxxx, Marinela Rada <marinela_rada@xxxxxxxxx>, Mircea Nistor <mircea.nistor.ro@xxxxxxxxx>, Mircea Nistor <lordblade_ro@xxxxxxxxx>, Aristide Onisan <onisanaristide@xxxxxxxxx>, Marinela Paraschiva <marinelaparaschiva@xxxxxxxxx>, mihaifeurdean@xxxxxxxxx, Mihai Munteanu <munmi300@xxxxxxxxxx>, Mihai Munteanu <mmmunteanu@xxxxxxxxx>, Daniel Matei <dani19111982@xxxxxxxxxxx>, Petre Gologan <gologigi@xxxxxxxxx>, Georgiana Groza <grozageorgianairina@xxxxxxxxxxx>, Bogdan Faina <bogdanfaina@xxxxxxxxx>, Marius Farcas <marius_farcas2000@xxxxxxxxx>, Daniel Damian <damian17daniel@xxxxxxxxx>, Bianca Enache <bianca_enache@xxxxxxxxx>, Raul Bucur <bucurraul@xxxxxxxxxxxx>, Enache Bianca <bianka_enache@xxxxxxxxx>, Sergiu Biriboaca <sergiubiriboaca@xxxxxxxxx>, raul_alin_bucur@xxxxxxxxx, aristidetraian@xxxxxxxxx, lauraandreici@xxxxxxxxx, eli_vulpitza@xxxxxxxxx, cris_lapadat@xxxxxxxxxxx, cristina.pana@xxxxxxxxx, leiss@xxxxxxxxxxx
  • Date: Wed, 8 Nov 2006 01:17:22 -0800 (PST)
  Va rog sa retransmiteti acest mesaj si colegilor d-voastra.
   
  CURS
   
  Introducere în microcontrollere. Programare în C ºi aplicaþii.
   
   
  Susþinut în colaborare cu societatea SIEMENS
   
   
  Facultatea de Fizicã organizeazã un curs cu titlul ?Introducere în 
microcontrollere. Programare în C ºi aplicaþii.? în colaborare cu societatea 
Siemens. Cursul se adreseazã studenþilor de la master ºi celor din anii 
terminali. Studenþii interesaþi sunt rugaþi sã depunã un Curriculum Vitae la 
cabinetul 21 (Facultatea de Fizicã, parter) sau prin e-mail la adresa 
bom@xxxxxxxxxxxxxx, în perioada 8 ? 17 noiembrie.
   
                                                                                
                                     Secretar ªtiinþific,
                                                                                
                                     Lector Dr. Mãdãlin BUNOIU
   

 
---------------------------------
Sponsored Link

For just $24.99/mo., Vonage offers unlimited local and long- distance calling. 
Sign up now.

--- End Message ---

Other related posts:

  • » [fizinf] Fwd: curs Siemens